Data: wtorek, Styczeń 07 th, 2014 · Kategoria:

Pokoje na godziny Wrocław

Bardzo wiele osób przebywając we Wrocławiu poszukuje miejsca, w którym mogą przespać się jedną lub dwie noce, aby następnie wyruszyć w dalszą drogę. Dotyczy to zarówno osób przebywających w delegacji, turystów, jak również mieszkańców Wrocławia. Chcielibyśmy polecić Państwu idealne miejsce, w którym można wynająć pokoje na godziny.

Wrocław od niedawna może pochwalić się nowoczesnym apartamentowcem Angel Wings, na którego terenie mieści się hotel ArtApart. Z pewnością miejsce spodoba się wszystkim gościom, którzy cenią sobie spokój, komfortowe warunki mieszkaniowe oraz wysokie standardy usług. Wszystko to staramy się zapewnić Państwu oferując możliwie jak najniższe ceny. Jesteśmy konkurencyjni w stosunku do pozostałych hoteli i zawsze staramy się spełnić wymagania naszych klientów. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy atrakcyjną promocję, w której wszystkie dzieci w wieku do pięciu lat mieszkające w hotelu pod opieką rodziców, mogą to robić za darmo. To nie wszystko. Bardzo często oferujemy atrakcyjne zniżki i promocje. Szczególnie uprzywilejowani są stali klienci, którzy regularnie korzystają z naszych usług.

Pokoje wynajmowane na godziny to jedna z wielu usług, które oferuje hotel ArtApart. Z racji tego, że wiele osób korzysta jedynie na krótką chwilę z apartamentu, postanowiliśmy wyjść naprzeciw wszystkim zainteresowanym i umożliwić gościom taką opcję. Ogromną zaletą takiego rozwiązanie jest przede wszystkim niska cena. Najchętniej klienci decydują się na wynajęcie apartamentu w wersji Standard. To doskonałe rozwiązanie, ponieważ jeśli ktoś potrzebuje jedynie miejsca do przespania jednej nocy, to apartamenty Standard w takiej sytuacji sprawują się idealnie. Jeśli ktoś jednak jest przyzwyczajony do wysokich standardów i ekskluzywnych wnętrz nic nie stoi na przeszkodzie, aby skorzystać z wersji Premium. Apartamenty o nieco wyższej cenie różnią się bogatszym wyposażeniem oraz nowocześniejszą stylizacją wnętrz. Nasi goście zawsze jednak otrzymują do dyspozycji telewizor z bogatą ofertą kanałów, bezprzewodową sieć WiFi, a także osobną łazienkę, wygodne i przestronne łóżko oraz taras z pięknym widokiem na panoramę Wrocławia.

Naszym gościom staramy się zapewnić jak najlepsze komfortowe warunki mieszkaniowe oferując szereg różnorodnych usług dodatkowych. Na życzenie klientów nasza obsługa może dostarczyć pyszne śniadanie pod drzwi o dowolnej godzinie. W naszej ofercie znajduje wiele wariantów menu z dużą ilością pysznych potraw. Nasi goście dodatkową mogą korzystać z podziemnego parkingu, który jest w całości monitorowany. Już nie muszą martwić się Państwo o pozostawiony bez niczyjej opieki pojazd. Nasi pracownicy zadbają o jego bezpieczeństwo i sprawią, że na następny dzień będą mogli znowu wyruszyć w dalszą drogę. Do Państwa dyspozycji oddaliśmy również sejf. Znajduje się on w recepcji i można w nim przechowywać drogocenne przedmioty.

Decydując się na pobyt w naszym hotelu należy dokonać wcześniejszej rezerwacji. Zwłaszcza jeśli będzie on krótki, lepiej nie ryzykować i upewnić się, że apartament zostanie dla Państwa zastrzeżony. Pokoje na godziny wynajmowane są również bezpośrednio w recepcji, jednak nie gwarantujemy wolnych apartamentów.

Jedną z największych zalet hotelu ArtApart jest lokalizacja blisko centrum Wrocławia. Jeśli zatem planują Państwo odwiedzić nasze miasto w celach biznesowych lub turystycznych, pobyt w naszym hotelu znacznie to Państwu ułatwi. Bliska odległość do najważniejszych zabytków oraz centr biznesowych zadowoli wszystkich klientów. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia bogatej galerii zdjęć przedstawiającej wszystkie dostępne apartamenty. Wszystkie fotografie przedstawiają faktyczny stan pokojów i niczym nie różnią się od rzeczywistości.