Data: poniedziałek, Kwiecień 07 th, 2014 · Kategoria:

Pokoje w delegacji Wrocław

Chcielibyśmy zaproponować Państwu luksusowe apartamenty, które idealnie nadają się dla osób przybyłych do Wrocławia w celach biznesowych. Niskie ceny oraz komfortowe warunki mieszkaniowe gwarantują udany wypoczynek i naładowanie baterii na kolejny dzień pracy. Hotel ArtApart mieści się w centrum Wrocławia i jest oddalony od wrocławskiego Rynku o niecały kilometr. Doskonała lokalizacja gwarantuje bliską odległość do najważniejszych centrów biznesowych oraz największych przedsiębiorstw w mieście.

Osoby przyzwyczajone do najwyższych standardów usług z pewnością będą zadowolone z pobytu w naszym hotelu. ArtApart oprócz komfortowych apartamentów oferuje swoim klientom możliwość przechowywania drogocennych przedmiotów w hotelowym sejfie, jak również pełny room service. Wystarczy jeden telefon, aby obsługa dostarczyła o żądanej godzinie śniadanie składające się z pożywnych potraw i pobudzającej kawy. Recepcja hotelowa dostępna jest dla gości 24 godziny na dobę.

Hotel ArtApart oferuje pokoje delegacyjne na najwyższym poziomie. Nad aranżacją wszystkich wnętrz czuwał profesjonalny dekorator, który tak urządził apartamenty, aby pobyt nich zapewniał sprawiał wiele satysfakcji i pozwalał wypocząć po dniu pełnym pracy. To idealne miejsca dla osób, które przebywają we Wrocławiu w delegacji ale nie tylko. Doskonała lokalizacja hotelu praktycznie w centrum miasta pozwala na szybkie dostanie się do najważniejszych atrakcji turystycznych. Od nas wszędzie jest blisko. Nawet jeśli będą Państwo potrzebowali odwiedzić wiele miejsc jednego dnia, to hotel ArtApart usytuowany jest w najlepszym miejscu we Wrocławiu.

Wszystkie dostępne apartamenty podzielone zostały na wersje Standard oraz Premium. Pomimo tego, że wersja Standard nie oferuje takich luksusów Premium (w którym na przykład znajduje się w pełni wyposażony aneks kuchenny), to i tak pobyt w apartamencie podstawowym dostarcza wiele przyjemności. Osobna łazienka, telewizor z wieloma kanałami, wygodne łóżko oraz możliwość wyjścia na taras to tylko niektóre z nich. Nasi pracownicy są zawsze do Państwa dyspozycji. Wykwalifikowana kadra zawsze jest do Państwa usług 24 godziny na dobę. Wystarczy jeden telefon i zajmiemy się wszystkim. Doskonale rozumiemy potrzeby naszych klientów biznesowych, dlatego do Państwa dyspozycji udostępniliśmy bezprzewodowy internet. WiFi, który zasięgiem obejmuje cały hotel. Aby z niego skorzystać wystarczy poprosić w recepcji o specjalne hasło dostępu.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby w naszym hotelu czuli się Państwo jak w domu. ArtApart znajduje się w cichym i spokojnym miejscu z dala od zgiełku miasta. Otoczony ze wszystkich stron zielenią, pobyt w jednym z apartamentów sprzyja nie tylko pełnemu wypoczynkowi, ale również wytężonej pracy do późnych godzin nocnych. Gwarantujemy, że nikt nie będzie zakłócał Państwa pobytu, ani rozpraszał głośnymi hałasami.

Osoby podróżujące samochodem z pewnością będą zadowolone z parkingu podziemnego. Po całym dniu pracy już nie będą musieli Państwo szukać miejsc parkingowych, gdyż nasi goście posiadają oddzielne miejsca na strzeżonym prywatnym parkingu. Dodatkową ochronę i bezpieczeństwo zapewnia całodobowy monitoring.

Hotel ArtApart we Wrocławiu zapewnia śniadania, a dodatkowo na terenie nowoczesnego apartamentowca Angel Wings znajdują się wiele wspaniałych restauracji, które oferują smaczne potrawy w niskich cenach. Wystarczy kilka kroków, aby dotrzeć w wybrane miejsce i cieszyć się kulinarnymi przysmakami.

Nasz hotel ze względu na niskie ceny jest idealnym miejscem na jednonocny pobyt, jak również na długoterminowe wynajmy. Pokoje w delegacji należą do najtańszych w mieście zapewniając jednocześnie najwyższe standardy usług. Dodatkowo nasi stali klienci zawsze mogą liczyć na atrakcyjne upusty oraz zniżki. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą oraz do obejrzenia galerii zdjęć przedstawiającej dostępne apartamenty.